POZNAJ OGRÓD NIEMCZEWSKICH

Ogród Niemczewskich jest firmą rodzinną, istniejącą od 1950 r. Przez wszystkie pory roku produkujemy dla Państwa wysokiej jakości rośliny, kwiaty doniczkowe i ogrodowe.

Z myślą o pasjonatach ogrodnictwa, na potrzeby klientów detalicznych, w kwietniu 2012 r. otworzyliśmy nowoczesną szklarnię, do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy. Znajdą w niej Państwo rośliny produkowane przez nas w szerokim asortymencie odmian i kolorów, jak również unikatowe gatunki kwiatów. W sprzedaży oferujemy też krzewy, iglaki, byliny oraz akcesoria, potrzebne w każdym ogrodzie. Szczególnie polecamy wysokiej jakości ziemie i nawozy, sprowadzane od najlepszych producentów w branży.

Każdy nasz klient może zawsze liczyć na profesjonalne doradztwo ogrodnicze. Chętnie podpowiemy, jak pielęgnować, sadzić i nawozić rośliny w domu i ogrodzie. Dobrze się na tym znamy – w końcu nie robimy niczego innego od trzech pokoleń!

Zakład produkcyjny obejmuje powierzchnię ponad 5500 metrów kwadratowych nowoczesnych i zautomatyzowanych szklarni. Jako jedyni w Polsce prowadzimy uprawę licencjonowanych mateczników niecierpka nowogwinejskiego, przy współpracy z naszym niemieckim partnerem – firmą Kientzler. Obecnie jesteśmy jednym z największych polskich producentów tej rośliny.

Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi:

NASZE NAGRODY

Wysoka jakość oferowanych przez nas roślin oraz innowacyjność w zakresie wprowadzania do produkcji unikatowych odmian, niejednokrotnie przyniosły nam wyróżnienia i medale na targach i wystawach, dedykowanych tematyce ogrodniczej.

Szczególnie dumni jesteśmy z nagród, przyznanych naszej firmie przez jury prestiżowej Krajowej Wystawy Ogrodniczej POLAGRA oraz przez Towarzystwo Ogrodnicze w Krakowie.